شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

شرکت مهندسی و تولیدی عالم افروز

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

موارد مصرف سینی کابل

سینی کابل برای کابل کشی در سایت‌های نفتی، پتروشیمی‌ها نیروگاههای برق، ساختمان‌های تجاری و صنعتی، کارخانجات و... مورد استفاده قرار میگیرد. سینی کابل از جنس‌های مختلف برای شرایط آب و هوایی متفاوت است. هوای سرد و کوهستانی معمولاً سینی کابل‌ها از جنس ورق گالوانیزه (ورق گالوانیزه فابریک)، برای مناطق رطوبتی و گرم از جنس گالوانیزه گرم، برای مناطق اسیدی و رطوبتی از جنس استنلس استیل و یا جی آر پی (GRP) میباشد. استاندارد گالوانیزه گرم در ایران معمولاً بر اساس ASTM-123A است و جنس ورق مصرفی نیز معمولأ ST37 یا ورق گالوانیزه فابریک میباشد. این شرکت بر اساس استاندارد IEC61537 کار ساخت سینی کابل‌ها را انجام می‌دهد. سینی کابل‌های استیل معمولاً از جنس304 یا 316 یا304L یا 316L می‌‌باشد که موارد مصرف اینگونه سینی کابل‌ها در سایت‌های نفتی با رطوبت بالا و محیط اسیدی میباشد. در سال‌های اخیر برای محیط‌های اسیدی با رطوبت بالا از سینی کابل با جنس جی آر پی (GRP) استفاده می‌شود به این دلیل که قیمت ارزان‌تر و مقاومت بالاتری نسبت به جنس‌های استنلس استیل دارد.

ضخامت ورق سینی کابل‌ها از 0.8 میلیمتر شروع و تا 2.5 میلیمتر قابل ساخت است.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت به آدرس www.alamafroze.com مراجعه فرمائید.

موارد مصرف نردبان کابل

نردبان کابل برای کابل کشی در سایت‌های نفتی، پتروشیمی‌ها نیروگاههای برق، ساختمان‌های تجاری و صنعتی، کارخانجات و... مورد استفاده قرار میگیرد. نردبان کابل از جنس‌های مختلف برای شرایط آب و هوایی متفاوت است. هوای سرد و کوهستانی معمولاً نردبان کابل‌ها از جنس ورق گالوانیزه (ورق گالوانیزه فابریک)، برای مناطق رطوبتی و گرم از جنس گالوانیزه گرم، برای مناطق اسیدی و رطوبتی از جنس استنلس استیل و یا جی آر پی (GRP) میباشد. استاندارد گالوانیزه گرم در ایران معمولاً بر اساس ASTM-123A است و جنس ورق مصرفی نیز معمولأ ST37 یا ورق گالوانیزه فابریک میباشد. این شرکت بر اساس استاندارد IEC61537 کار ساخت نردبان کابل‌ها را انجام می‌دهد. نردبان کابل‌های استیل معمولاً از جنس304 یا 316 یا304L یا 316L می‌‌باشد که موارد مصرف اینگونه نردبان کابل‌ها در سایت‌های نفتی با رطوبت بالا و محیط اسیدی میباشد. در سال‌های اخیر برای محیط‌های اسیدی با رطوبت بالا از نردبان کابل با جنس جی آر پی (GRP) استفاده می‌شود به این دلیل که قیمت ارزان‌تر و مقاومت بالاتری نسبت به جنس‌های استنلس استیل دارد.

ضخامت ورق نردبان کابل‌ها از 0.8 میلیمتر شروع و تا 2.5 میلیمتر قابل ساخت است.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت به آدرس www.alamafroze.com مراجعه فرمائید.

معرفی شرکت عالم افروز

شرکت عالم افروز با بیش از 20 سال تجربه کاری، با توجه به نیاز های کشور و با هدف پیشرفت نظام تولیدی و علمی و با در اختیار داشتن دانش فنی روز و بهره گیری از مجرب ترین مهندسین و متخصصین به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه مهندسی و ساخت سینی کابل، نردبان کابل، سیستم ساپورتینگ و متعلقات مربوطه در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و پست های برق، محصولات خود را در گستره وسیعی از کاربردها ارائه می نماید.

شرکت عالم افروز در سال ۱۳۷۶ با رویکرد تولید، مهندسی و بازرگانی به ثبت رسیده است این شرکت در سال شروع کاری خود و در سال ۱۳۷۹ با شرکت آلستوم ایتالیا در پروژه پتروشیمی جم بابت تولید سینی و نردبان کابل و اتصالات مربوطه و استیل استراکچر مربوط به آن قرارداد را امضا نموده است و تا به این تاریخ بالغ بر ۳۵۰ پروژه بزرگ و کوچک در سطح مملکت و خارج از ایران به اتمام رسانده است.

شرکت عالم افروز در سال ۱۳۸۵ برای یکپارچه سازی سیستم از همکاران دانشگاهی استفاده کرده و در واحدهای فروش، مهندسی، پروژه، مالی و شروع به برنامه نویسی یکپارچه کرده و این کار منجر به یک پارچگی داخلی در سال ۱۳۸۶ گردیده است. در ضمن با تداوم این کار از سال ۱۳۸۷ با رویکرد و استراتژی گسترش بازار و محصولات اقدام کرده و تا به این تاریخ به غیر از سینی کابل های گالوانیزه گرم و ورق گالوانیزه نسبت به تولید سینی کابل های استنلس استیل و عقد قرارداد با شرکت‌های خارجی جهت خرید پروفیل های FRP و GRP و مونتاژ آن در مجموعه کارخانه شرکت عالم افروز اقدام نموده است.

همچنین لازم به ذکر است شرکت عالم افروز در زمینه ساخت کانکس های حفاری نیز فعالیت داشته و قراردادهایی را در این زمینه با کارفرما های مختلف به امضاء رسانده است.
شرکت عالم افروز از سال 1398 علاوه بر انعقاد قرارداد های داخلی، فروش خارجی را نیز در دستور کار واحد بازاریابی و مهندسی فروش قرار داده و شرایط تامین کالاهای مرتبط را برای کشور های خارجی نیز دارا خواهد بود.

زمینه های فعالیت:
- تولید سینی و نردبان کابل و کلیه متعلقات وابسته از متریال های گالوانیزه گرم، ورق گالوانیزه و استنلس استیل
- بالک برق شامل لوله های برق، گلند کابل، جعبه های تقسیم ضد انفجار و...
- انواع سینی و نردبان کابل، ساپورتینگ و متعلقات از جنس GRP و FRP
- گریتینگ از جنس GRP و FRP

محصولات این شرکت با مشخصات زیر قابل تولید می باشند
- ورق آهن سیاه
- انواع گالوانیزه گرم و سرد
- انواع استیل (…,SS316, SS316L, SS304)

برای اطلاعات و دانلود کاتالوک ها به وبسایت شرکت به آدرس www.alamafroze.com مراجعه فرمائید.

1